Вторник, 25 Июнь 2019 03:36

Поліція Дніпра розслідує справу на підставі фейкових даних

Оцените материал
(0 голосов)

Соборне відділення поліції 8 місяців розслідує кримінальне провадження на підставі сфальшованих даних. Це випливає з ухвал Жовневого районого суду Дніпропетровська, які розміщено на офіційному сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

22 жовтня 2018 року цим відділенням поліції було відкрито кримінальне провадження у тексті якого розповсюджено неправдиву інформацію щодо ТОВ «СВІТ ОСВІТИ», яким володіють та у якому працюють представники арабської діаспори в Україні. Згідно до неї, нібито, у ході досудового розслідування встановлено, що на базі Дніпровського медичного університету (м. Дніпро, вул. Севастопільська, 17), існує Дніпровський інститут традиційної і нетрадиційної медицини.

Справа в тому, що такого закладу, як «Дніпровський медичний університет» не існує та ніколи не існувало. Але це не завадило судді Жовтневого районного суду Дніпропетровська Олександру Антонюку винести ухвали щодо обшуків та виїмок документів у приміщеннях компанії.

Облако тегов

Общество

Последние новости

Использование оригинальных материалов "Власть.Днепр" разрешается без предварительного согласия при условии ссылки на "Власть.Днепр".

Для интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на размещенную новость или другой информационный материал.

ADSENSE