Вторник, 25 Июнь 2019 03:53

Поліція чотири роки не може розслідувати справу про вбивство представника арабської діаспори в Україні

Оцените материал
(0 голосов)

Поліція за 4 роки не знайшла вбивць одного з відомих представників громади Іорданії в Україні. Незадовго до зникнення йому погрожували.

Факхрі Дарваіш зник 29 січня 2015 року у місті Дніпро у місті Дніпро. 28 квітня 2015 року його тіло, з тілесними ушкодженнями, було знайдене у місті Дніпро поблизу Ломівської насосної станції у воді річки Дніпро на відстані приблизно 10 метрів від берегової смуги.

Його дружина заявила, що незадовго до зникнення йому постійно телефонували невідомі особи та погрожували. Напередодні зникнення, як встановила поліція, він зустрічався з невідомими особами, з якими у нього виник конфлікт.

Пан Дарваіш був співвласником та керівником низки компаній, що надають консультаційні послуги студентам-іноземцям, які навчаються у вищих навчальних закладах міста Дніпро. Його зникнення та смерть до сих пір залишаються не розслідуваними, а можливі вбивці залишаються на волі.

Облако тегов

Общество

Последние новости

Использование оригинальных материалов "Власть.Днепр" разрешается без предварительного согласия при условии ссылки на "Власть.Днепр".

Для интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на размещенную новость или другой информационный материал.

ADSENSE