Де придбати гербіцид Сінгента для кукурудзи

Де придбати гербіцид Сінгента для кукурудзи

Для високої врожайності гібрида кукурудзи необхідно вчасно вносити засоби, які підживлюють рослину та борються зі шкідниками. Аграрії рекомендують обробляти культуру після того, як уже з’явилися перші паростки, тому що на цьому моменті відбуваються важливі процеси росту. Купити гербіцид для кукурудзи післясходовий можна в магазині «Гровекс». В наявності є великий вибір препаратів для рослин від вітчизняних та іноземних компаній. Обираючи гербіцид, слід вивчити склад та принцип дії розчину, а також дотримуватися технології нанесення. 

В чому переваги післясходового гербіциду для кукурудзи

Гербіциди з’явилися в сільському господарстві давно, їх основне призначення – боротися з небажаними рослинами – бур’янами. Сьогодні селекціонери надають удосконалені препарати, які гарантують максимальний рівень захисту культурі від негативних факторів та повне знешкодження шкідників. Застосування гербіцидів впливає на врожайність, тому хімія дуже активно використовується фермерами по всьому світі.

Для кожної культури потрібний окремий вид розчину. Для кукурудзи часто застосовується післясходовий гербіцид. Він наноситься на посів уже після появи пагонів. Спеціальна селекційна суміш діє тільки на небажану рослинність, залишаючи кукурудзу цілою. Провідні агрономи наносять препарат двічі.

  1. Після сходу при наявності 3-4 паростків кукурудзи. Це дозволяє знищити бур’яни, які виникли від моменту посіву протягом 3-4 тижнів.

  2. Друге нанесення – культура має не менше шести паростків. Використовується міцніша хімія. Знищується структура шкідників, й вони не зростають.

Післясходовий гербіцид відрізняється своїми перевагами. По-перше, він ефективно знищує більшість бур’янів, які притаманні посівам кукурудзи. Ті, які мають довге міцне коріння, затуплюються в рості та не розвиваються через затемнення пелюстками кукурудзи. По-друге, післясходові гербіциди дозволяється комбінувати з іншими засобами. Це дає змогу за допомогою одного зрошення і боротися зі шкідниками, і підживлювати культуру.

Як правильно обрати післясходовий гербіцид для кукурудзи

Обираючи гербіцид, необхідно в першу чергу вивчити інструкцію до застосування. Є препарати суцільної дії, вони здатні знищити всю рослинність. Кукурудза не проявляє стійкість, тому культура просто загине. Післясходові відносяться до розчинів вибіркової дії. 

Аграрії дають декілька порад:

  • слід впевнитися, що гербіцид розрахований на кукурудзу;

  • спостерігати за ростом кукурудзи на всій території, якщо менш ніж три пелюстки, не варто наносити;

  • для зрощення брати тільки спеціальну техніку;

  • дотримуватися точної концентрації.

Купити всі гербіциди для кукурудзи післясходові можна на сайті «Гровекс». Для оптових клієнтів передбачені знижки.